Cafer Mahiroğlu: Türkiye’yi Hep Beraber Yeniden İnşa Edeceğiz

Serhan Asker ile Görkemli Hatıralar, bayramın ikinci gününde Kahramanmaraş merkezli zelzele felaketinin büyük yıkıma yol açtığı Adıyaman’dan izleyiciyle buluştu.

Deprem felaketinde annesi, babası, ablası ve kedisini kaybeden Nehir Karakuş‘un konuk olduğu Görkemli Hatırlar’a Halk TV Yönetim Kurulu Lideri Cafer Mahiroğlu bir ileti gönderdi. Buruk bir bayram yaşandığını söyleyen Mahiroğlu, Irmak Karakuş’a başsağlığı dileyerek acısını paylaştığını söyledi. Programı yutkunarak takip ettiklerini söyleyen Cafer Mahiroğlu, “Hepimizin konutunda bir hüzün, bir yalnızlık, bir acı hakim. Ve bu acılarımız bizi daha da güçlendirecek. Yaşadığımız son sarsıntı hafızamızda daima canlı kalacak ve kalmalı” sözlerini kullandı.

“Doğa felaketlerinin bir mukadderat olmadığı; hakikaten bilimden, teknolojiden, adaletten uzaklaşmadan Türkiye’yi daima bir arada tekrar inşa edeceğiz” tabirlerini kullanan Mahiroğlu, “Çocuklarımıza aydınlık bir yarın bırakacağız” dedi.

Mahiroğlu kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Amaçlarımızın gerçekleşeceği bayramlarda buluşmak üzere, hepinize güzel bayramlar diliyorum. Halk TV’ye verdiğiniz takviyeden ötürü da tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum. Tekrar ülkemin başı sağ olsun. Geçmiş olsun.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir