Bursa Nilüfer’de AK Parti adayının reklamına CHP’lilerden tecavüz!

BURSA (İGFA) – Bursa’nın CHP’li belediyelerinden olan Nilüfer’de, AK Parti’nin kiraladığı billboardlar üzerine CHP’liler tarafından skandal reklamlar giydirildi.

AK Parti Nilüfer Belediye Lider adayı Celil Çolak’ın “Gelecek için değiştir” mottosuna atıfta bulunulan billboardların üzerlerine büyük puntolarla “Alinur’u/AKP’yi Değiştir” yazıları ile tecavüz edildi. Panolardaki skandal yazılar reaksiyon çekti.

Hatırlanacağı üzere Bursa’nın CHP’li belediyelerinden olan Nilüfer’de, 31 Mart seçimleri için cezalandırılan mevcut belediye başkanı Turgay Erdem, partisi tarafından aday gösterilmezken, Fazilet yerine CHP İl eski başkanı Şadi Özdemir aday gösterilmişti. CHP adayı Şadi Özdemir’in karşısına çıkan ve ilçede çalışmalarını savlı biçimde sürdüren AK Partili Celil Çolak ise, kısa bir mühlet evvel “Değiştir” mottosunu ve maksat projelerini kamuoyuyla paylaşmıştı.

Nilüfer’in çok özel bir ilçe olduğunu belirten AK Parti Nilüfer Belediye Lider adayı Celil Çolak, son yıllardaki değişimlere mevcut belediye idaresinin ayak uyduramadığını öne sürmüş, Nilüfer’in değişime hazır olduğunu, seçimlerde büyük bir muvaffakiyet elde edeceklerine inandıklarını lisana getirmişti. Çolak, bu yıl ki seçimlerdeki gayesinin ise, geçen periyot CHP’nin Nilüfer’de aldığı yüzde 62’yi alabilmek olduğunu söz etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir